Офіційний сайт школи І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району міста Києва

Публічне обговорення питання щодо присвоєння школі імені Героя України Руслана Попова

7 жовт. 2023
Громадське обговорення

щодо присвоєння школі І-ІІІ ступенів №300 Деснянського району міста
Києва імені захисника Батьківщини, Героя України (посмертно),
капітана першого рангу ПОПОВА Руслана Юрійовича

Шановні мешканці Деснянського району міста Києва!
Адміністрація школи І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району міста Києва оголошує про початок проведення публічного обговорення з
громадськістю питання про присвоєння закладу освіти імені Героя України Попова Руслана Юрійовича, захисника України, капітана 1-го рангу оловного управління розвідки Міністерства оборони України, випускника школи 1994 року, який 07 травня 2022 року під час штурму захопленого окупантами острова «Зміїний» загинув, забезпечивши евакуацію поранених та збереження життя побратимів.
Форма обговорення: збори
Місце проведення: актова зала школи І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району міста Києва (проспект Червоної Калини, 93-г).
Просимо Вас надсилати свої пропозиції на електронну адресу закладу освіти: [email protected] . Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові, домашньої адреси та контактного номеру телефону особи, яка їх подає.
Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні питання щодо присвоєння школі І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району міста Києва імені Героя України Руслана Попова.