Офіційний сайт школи І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району міста Києва

Новини школи

У рамках проведення декади

"Творимо майбутнє разом"  учні 5-В класу на уроці англійської мови показували та коментували власні презентації, висловлювали думки на тему "Let's create the future together ", обговорювали важливість правильного харчування та збереження навколишнього середовища для  нашого здорового майбутнього.

4-Б клас

У рамках декади партнерства " Творимо майбутнє разом" діти створили проекти та ділилися думками про свої мрії,  які мають збуватися

В рамках проведення декади " Творимо майбутнє разом"  учні 7-Г класу прийняли участь у онлайн-конференції з трудового навчання на  тему : "Вишиванка -зв'язок поколінь".

Вишиванку називають генетичним кодом нації. У ній закладено інформацію про людину, про спільноту до якої вона належить, тому в кожному регіоні свої орнаменти, візерунки, кольори  і техніки вишивання. Актуальні проблеми  щодо виховання громадянина і патріота не можуть бути успішно розв'язані без духовного пізнання багатства свого народу, опанування народної культури , збереження культурної спадщини і традицій українського народу.

МЕТОЮ РОБОТИ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ Є ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ СУЧАСНИХ УРОКІВ, ШЛЯХОМ ВПРОВАДЖЕННЯ ДІЯЛЬНІСНОГО ПІДХОДУ, ЗАЛУЧЕННЯ УЧНІВ ДО САМОСТІЙНИХ ТА ТВОРЧИХ ЗАНЯТЬ ФІЗИЧНОЮ КУЛЬТУРОЮ ТА СПОРТОМ.

В РАМКАХ ДЕКАДИ ПАРТНЕРСТВА ТА КОМУНІКАЦІЇ “ТВОРИМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ” УЧИТЕЛЯМИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ АГЕЙЧЕНКО С.В. ТА ПИЛИПОВИЧ М.В. ПРОВЕДЕНО УРОК СЕРЕД УЧНІВ 4-А ТА 4-Г КЛАСІВ, ЯКИЙ БУВ СПРЯМОВАНИЙ НА ФОРМУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОГО СТАВЛЕННЯ ДО СВОГО ЗДОРОВ'Я, АКТИВНОГО ДОЗВІЛЛЯ, ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ СПОРТУ.

ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ - ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ'Я!

БАЖАЄМО ЗДОРОВ 'Я І ДОБРОГО САМОПОЧУТТЯ!

В рамках декади партнерства вчителем  Наталією Олексіївною Василенко проведено тематичний захід до Дня єднання України. Свято має особливий сенс в умовах війни - показати всьому світу, що ми  згуртовані і будемо відстоювати свою незалежність та своє майбутнє. В цей день в містах і селах піднімають державний прапор, виконують гімн.

#Декада_партнерства_та_комунікації

#Взаєморозуміння

#разомдовзаєморозуміння

В рамках декади партнерства та комунікації “Творимо майбутнє разом” з метою  запобігання залучення  в небезпечні квести, профілактики суїцидальної поведінки дітей психологічна служба школи N 300 у складі практичного психолога Музики Ольги та соціального педагога Артюх Яни провели зустріч з батьками здобувачів освіти та педагогами школи.
Тема. Будуємо майбутнє разом. Права людини та дитини
Мета. Ознайомити з поняттям  "правила", з'ясувати роль правил у нашому житті

Бути красивим - круто і кльово!

Щоб здоровим було тіло,

Не чекай - берись за діло!!!

Обираємо здоровий спосіб життя!!!

15 лютого вчитель біології Соколова Т. В у рамках Декади партнерства систематизувала з учнями інформацію про здоровий спосіб життя. Педагог акцентувала увагу молодого покоління на факторах, що шкодять організму(куріння, алкоголь, наркотики).

Діти усвідомили цінності, необхідні для повноцінного життя.

У рамках проведення Декади партнерства та комунікації учні 9-В класу взяли участь в онлайн-конференції з фізики на тему "Атомна енергетика України. Екологічні проблеми атомної енергетики". Діти ознайомились із історією розвитку атомної енергетики та її фізичними основами, з перспективами розвитку атомної енергетики в Україні; розглянули екологічні проблеми ядерної енергетики; повторили алгоритм дій у випадку загрози радіаційної небезпеки.

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»

"У здоровому тілі - здоровий дух!" Саме під таким девізом стартувала атестація педагогічних працівників нашого закладу. 15 та 16 листопада фаховою майстерністю з теми "Модуль.Гімнастика" ділились вчителі фізичної культури Пилипович Марія Вікторівна та Агейченко Сергій Віталійович.

Педагогами було реалізовано триєдину мету уроку (освітню, виховну та оздоровчу). Протягом циклу уроків учителі розвивали в учнів красу рухів, поставу та грацію, виховували терпіння та загальну витривалість.

9листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.
   Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні. Незважаючи на безліч заборон минулих років, наша мова вистояла та зміцніла! А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.
  Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається рідною та зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, їх духовне надбання, також рідною мовою називають мову її народу. Українською мовою у світі послуговуються приблизно від 40 до 45 млн осіб; вона є другою чи третьою слов'янською мовою за кількістю мовців (після російської та, можливо, польської) та входить до третього десятка найпоширеніших мов світу.

Інформація для батьків: